Cellulit‘ masszázs

Tanfolyamunk átfogó ismereteket nyújt a napjainkban, igen gyakori problémát jelentő‘ narancsbőr (cellulit) kialakulásáról, a kezelési lehetőségekről, speciális technikákról.

Lávaköves masszázs

Olajos masszázsforma, forró kövek által történik, melyek gyógyító hatását már évezredekkel ezelőtt ismert az orvostudomány. A masszírozás nem kézzel, hanem vulkáni eredetű kövekkel történik. Sima, lapos köveket helyeznek a testfelületre, melyet előzőleg felhevítettek 50-60 fokos hőmérsékletűre, majd óvatosan az izmokba nyomják a köveket.

Aromaterápiás hátmasszázs

Relaxáló hátkezelés személyre szólóan kiválasztott illóolajokkal. A lassú simító mozdulatok mindenki számára könnyedén megtanulhatók.

Wellness csokis-kleopátra masszázs

Kényeztető Csokis- és Kleopátra-masszázs. Teljes testmasszázs igazi csokoládéval és a joghurt-méz keverékével.

Stresszoldó masszázs

A fej-arc nyak-vállöv területén található speciális pontok ingerlése-kezelése, amivel rendkívül hatékonyan oldhatjuk a ránk nehezedő stressz-feszültség miatt kialakult izomfájdalmainkat, nyaki panaszainkat, gyakori fejfájásunkat.

Intenzív svédmasszázs

A svédmasszázs a legelterjedtebb és legismertebb terápiás masszázs. Henrik Ling – svéd vívómester és tornatanár által leírt öt alapfogás az alapja, a masszázs végén az ízületek kimozgatása történik. Hatására csökkennek az izomfájdalmak, megszüntethető‘k a fájdalmas letapadások, az ízületek mozgása felszabadul, az emberi test feltöltődik testi-lelki energiával.

Talpreflexológia-Frissítő talpmasszázs

Speciális masszázs, a talp bizonyos pontjait ingerelve reflexmechanizmus útján hatást gyakorlunk belső‘ szerveink működésére, segítségével megtartható egészséges állapotunk, de betegségeket is gyógyíthatunk.