Talpreflexológia tanfolyam

Talpreflexológia-Frissítő talpmasszázs | 2018.11.17.
2018. November 17. Szombat 9.óra
AKCIÓS: 36.000 Ft

Speciális masszázs, a talp bizonyos pontjait ingerelve reflexmechanizmus útján hatást gyakorlunk belső‘ szerveink működésére, segítségével megtartható egészséges állapotunk, de betegségeket is gyógyíthatunk.

Tanfolyam felépítése:

Intenzív:két egymást követő hétvége(szombat-vasárnap:9-18 óra) + vizsganap.

Elmélet: anatómia-élettani ismeretek, reflexpontok elhelyezkedése,talptérkép.

Gyakorlat: frissítő talpmasszázs-reflexzónamasszázs teljes gyakorlata.

Záróvizsga: a tanfolyam elvégzése után a hallgatók elméleti és gyakorlati vizsgát tesznek.

Tanúsítvány:  sikeres vizsgát követően névre szóló,  regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott, hivatalos munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, hiteles Tanúsítványt kapnak, szükség esetén angol-német nyelven.

Kiknek ajánljuk: előképzettség nem szükséges, mindenkit várunk, aki a masszázst mint természetes kezelést szeretné választani.

Gyógyfürdőkben, szállodákban, wellness központokban,masszázs-szalonokban.

Felszerelés: törölköző, papucs, kényelemes ruha, krém, nedves törlőkendő,lepedő,színes ceruza.

Részletfizetés

Előleg 5.000 Ft befizetése a tanfolyam indulása előtt, 15.000 Ft befizetése a tanfolyam indulási napján, 16.000 Ft befizetése a következő hétvégén, vizsgadíj befizetése a vizsga napján.

Talpreflexológia-Frissítő talpmasszázs

A reflexterápia az alternatív gyógyászat része, az a természetes gyógymód, mely a test reflexpontjainak kezelésén, ingerlésén, masszázsán, nyomásán keresztül fejti ki hatását, beindulnak a szervezet öngyógyító folyamatai, gyógyító energiák szabadulnak fel.

• akik hisznek a természetes gyógymódokban