Aromaterápiás (illóolajos) hátmasszázs tanfolyam

Aromaterápiás hátmasszázs | 2019.03.23.
2019. Március 23. Szombat 9.óra

Relaxáló hátkezelés személyre szólóan kiválasztott illóolajokkal. A lassú simító mozdulatok mindenki számára könnyedén megtanulhatók.

Tanfolyam felépítése: Intenzív, egy napos tanfolyam, oktatás: 9-12 óra között

Elmélet: az illóolajok és a bázisolajok használata (minőség, fajták, adagolás) masszázselméleti ismeretek.

Gyakorlat: a svédmasszázs fogásain alapuló simító mozdulatok, a teljes kezelés gyakorlati elsajátítása.

Záróvizsga: a tanfolyam napján, a hallgatók gyakorlati vizsgát tesznek,sikeres vizsgát követően névre szóló, regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott, hivatalos munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, hiteles Tanúsítványt kapnak, szükség esetén angol- német nyelven is.A Tanúsítvány fizikai közérzet javító masszőr, frissítő masszőr végzettséget ad!

Kiknek ajánljuk: elsősorban azoknak, akiknek nincs idejük az időben hosszabb formájú tanfolyamainkra, kezdőknek, masszázs tapasztalattal nem rendelkezőknek, de azokat is várjuk, akik más típusú masszázsokban már jártasak és szeretnék ezt a kezelési formát is megtanulni.

Szállodákban, wellness központokban.

Felszerelés: 2 db törölköző, fürdőruha, papucs, lepedő, kényelemes ruha, a masszázságyakat és a masszázshoz szükséges anyagokat az iskola biztosítja.

Wellness masszázs

Kényeztetés felsőfokon. A wellness masszázskezelések hatására a feszültség oldódik, tökéletes testi-lelki-szellemi harmóniát érünk el vendégünknél. Abszolút fájdalommentes kezelések, cél: a teljes kikapcsolódás.

• akik még soha nem foglalkoztak masszázzsal, de szeretnék kipróbálni magukat, megtudni milyen is egy szakszerű, de viszonylag könnyen megtanulható kezelési mód