Intenzív svédmasszázs tanfolyam

Intenzív svédmasszázs | 2019.03.02.
2019. Március 02. Szombat 9. óra
AKCIÓS: 36.000 Ft

A svédmasszázs a legelterjedtebb és legismertebb terápiás masszázs. Henrik Ling – svéd vívómester és tornatanár által leírt öt alapfogás az alapja, a masszázs végén az ízületek kimozgatása történik. Hatására csökkennek az izomfájdalmak, megszüntethető‘k a fájdalmas letapadások, az ízületek mozgása felszabadul, az emberi test feltöltődik testi-lelki energiával.

Tanfolyam ára:36.000 Ft AKCIÓS ÁR!

Tanfolyam felépítése: két egymást követő hétvége, szombat, vasárnap: 9-19 óra, egy hónapon belül záróvizsga, ami beleszámít a képzésbe.

Elmélet: anatómia-élettani ismeretek, az emberi test felépítése (csontok, izmok, ízületek) masszázselmélet (masszázs hatása, fogások, ellenjavallatok, masszázs-,illóolajok)

Gyakorlat: testtájak masszázsa, egésztest masszázsa, speciális technikák: izomnyújtási-, izületmobilizációs technikák, népi gyógyászat gyógyító tevékenységei – köpölyözés, mézes masszázs.

Záróvizsga: a tanfolyam elvégzése után 1 hónapon belül történik a záróvizsga, a hallgatók elméleti és gyakorlati vizsgát tesznek.

Tanúsítvány:  sikeres vizsgát követően névre szóló, regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott, hivatalos munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, hiteles Tanúsítványt kapnak, szükség esetén angol-német nyelven. A tanúsítványfizikai közérzet javító masszőr, frissítő masszőr végzettséget ad.

A tanfolyam elvégzése után hallgatóink akár önálló vállalkozást is indíthatnak, ill. már meglévő vállalkozásuk tevékenységi körét bővíthetik. Elhelyezkedhetnek szépségszalonokban, fitness-, wellness komplexumokban, vagy akár otthon is dolgozhatnak.

Kiknek ajánljuk: első‘sorban azoknak, akik még soha nem foglalkoztak masszázzsal, de azokat is várjuk, akik más (pl.keleti) típusú masszázsokban már jártasak és szeretnék ezt a kezelési formát is megtanulni.

Gyógyfürdőkben, sportcentrumokban, fittnes termekben.

Felszerelés: 2 db törölköző‘, fürdő‘ruha, papucs, lepedő,  kényelemes ruha, a masszázságyakat és a masszázsolajat az iskola biztosítja.

Részletfizetés

Előleg 5.000 Ft befizetése a tanfolyam indulása előtt, 15.000 Ft befizetése a tanfolyam indulási napján, 16.000 Ft befizetése a tanfolyam második hétvégéjén (szombaton), vizsgadíj befizetése a vizsga napján.

Svéd-frissítő masszázs

A nyugati masszázsrendszer alapja, az első tanfolyam, ha szakmát szeretne váltani, és eddig még soha nem foglalkozott masszázzsal. A teljes testmasszázs oktatása mellett, aromaterápiát, köpölyözést, mézes masszázst is oktatunk a tanfolyamon!

• akik új szakmát szeretnének, pályamódosítóknak, akik egy hatékony mellékállásban gondolkoznak
  • akik szeretnének a családjukban, a baráti körben előforduló mozgásszervi panaszokat megszüntetni, vagy a tartósan beteg családtagon segíteni