Kényeztető‘ wellness (csokis-kleopátra) masszázs

Értesítést kérek a tanfolyam indulásáról >>>

Kényeztető Csokis- és Kleopátra-masszázs. Teljes testmasszázs igazi csokoládéval és a joghurt-méz keverékével.

Csokis masszázs: Teljes testmasszázs a tökéletes ellazuláshoz, extra kényeztetés igazi csokival. Bőrszépítő, ápol, és persze a csoki fokozza az endorfintermelést, tehát szárnyalunk tőle. 12-16 órán át tartja az illatát zuhanyozás után is. Igazi kényeztetés.

Kleopátra masszázs: Joghurt-méz keverékével történő teljes testmasszázs. Kleopátra, mert Ő fürdött tejben-mézben, ezért volt híresen szép a bőre. A masszázs alkalmazásakor a használt termékeket frissen magunk keverjük és persze melegen tálaljuk. Hatására teljes kikapcsolódás, kényeztetés, lazítás vár vendégünkre.

Tanfolyam felépítése: Intenzív, egy napos tanfolyam, oktatás: 9-12 óra között

Elmélet: a közvetítő anyagok hatása, masszázselméleti ismeretek.

Gyakorlat: a teljes kezelés gyakorlati elsajátítása.

Záróvizsga: a tanfolyam elvégzése után a tanfolyam napján a hallgatók elméleti és gyakorlati vizsgát tesznek, a sikeres vizsgát követően névre szóló, regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott Tanúsítványt kapnak, szükség esetén angol-német nyelven.A Tanúsítvány fizikai közérzet javító masszőr, frissítő masszőr végzettséget ad.

Kiknek ajánljuk: elsősorban azoknak, akiknek nincs idejük az időben hosszabb formájú tanfolyamainkra, de azokat is várjuk, akik más típusú masszázsokban már jártasak és szeretnék ezt a kezelési formát is megtanulni.

Szállodákban, wellness központokban.

Felszerelés: 2 db törölköző ( egy kicsi és egy nagymretü), lepedő, fürdőruha, papucs, kényelemes ruha, a masszázságyakat és a masszázshoz szükséges anyagokat az iskola biztosítja.

Wellness masszázs

Kényeztetés felsőfokon. A wellness masszázskezelések hatására a feszültség oldódik, tökéletes testi-lelki-szellemi harmóniát érünk el vendégünknél. Abszolút fájdalommentes kezelések, cél: a teljes kikapcsolódás.

• akik még soha nem foglalkoztak masszázzsal, de szeretnék kipróbálni magukat, megtudni milyen is egy szakszerű, de viszonylag könnyen megtanulható kezelési mód