Stresszoldó masszázs tanfolyam

Stresszoldó masszázs | 2019.03.23.
2019. Március 23. Szombat 13.óra

A fej-arc nyak-vállöv területén található speciális pontok ingerlése-kezelése, amivel rendkívül hatékonyan oldhatjuk a ránk nehezedő stressz-feszültség miatt kialakult izomfájdalmainkat, nyaki panaszainkat, gyakori fejfájásunkat.

Tanfolyam felépítése: egy napos tanfolyam, oktatás:13-16 óra között.

Amit tanítunk:

Elmélet: fájdalmas zónák elhelyezkedése, izomfájdalmak, fejfájások felosztása.

Gyakorlat: speciális fogások az arc, nyak-vállöv területén, izomnyújtási technikák, helyes ülés, helyes testtartás elsajátítása.

Záróvizsga:  a tanfolyam elvégzése után a tanfolyam napján a hallgatók elméleti és gyakorlati vizsgát tesznek, a sikeres vizsgát követően névre szóló, regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott Tanúsítványt kapnak, szükség esetén angol-német nyelven.A tanúsítvány:fizikai közérzet javító masszőr, frissítő masszőr végzettséget ad.

Szükség esetén angol-német nyelvű Tanúsítványt is kiállítunk.

Kiknek ajánljuk: elsősorban azoknak, akik számítógép előtt több órán át dolgoznak, és bárki, aki érezte már a fent említett fájdalmak egyikét, emellet mindenkinek, aki szeretné ezt a módszert megtanulni, de nincs kedve, ideje a részletes (alapos) masszázselméleti -anatómiai ismereteket elsajátítani,akik most először szeretnének egy masszázsformát elsajátítani.Azokat is várjuk,akik más típusú masszázsokban már jártasak és szeretnék ezt a kezelési formát is megtanulni.

Irodai dolgozóknál, ülő munkát végzőknél.

Felszerelés: papucs, kényelemes ruha.

Wellness masszázs

Kényeztetés felsőfokon. A wellness masszázskezelések hatására a feszültség oldódik, tökéletes testi-lelki-szellemi harmóniát érünk el vendégünknél. Abszolút fájdalommentes kezelések, cél: a teljes kikapcsolódás.

• akik még soha nem foglalkoztak masszázzsal, de szeretnék kipróbálni magukat, megtudni milyen is egy szakszerű, de viszonylag könnyen megtanulható kezelési mód