Cellulit-mélyfogyasztó-méregtelenítő‘ masszázs tanfolyam

Értesítést kérek a tanfolyam indulásáról >>>

Tanfolyamunk átfogó ismereteket nyújt a napjainkban, igen gyakori problémát jelentő‘ narancsbőr (cellulit) kialakulásáról, a kezelési lehetőségekről, speciális technikákról.

A tanfolyam átfogó ismereteket nyújt a napjainkban, igen gyakori problémát jelentő narancsbőr (cellulit) kialakulásáról, a kezelési lehetőségekről, speciális technikákról. A résztvevők tulajdonképpen három modult végeznek el egy tanfolyam keretein belül:

1. cellulit kezelés
  2. zsírtörés
  3. nyirok masszázs alapfogások

Mindemellett alapos elméleti anyagot is kapnak a megelőzésről, életmódváltásról, táplálkozási tanácsokról.

Tanfolyam felépítése: intenzív tanfolyam: vasárnap 9-19

Elmélet: (a szervezet alapvető kémiai szabályozása, a cellulit kialakulásának okai, a helyes táplálkozás jelentősége, a cellulit fokozatai, biológiai háttere, és a megszüntetésének módszerei)

Gyakorlat: cellulit masszázs fogásai, zsírtörő technika, nyirokmasszázs alapfogásai, a teljes kezelés gyakorlata.

Záróvizsga: a tanfolyam elvégzése után a hallgatók elméleti és gyakorlati vizsgát tesznek

Tanúsítvány:  sikeres vizsgát követően névre szóló, regisztrációs számmal ellátott, az intézmény által sorszámozott, hivatalos munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, hiteles Tanúsítványt kapnak. A tanúsítvány fizikai közérzet javító masszőr, frissítő masszőr végzettséget ad.

Kiknek ajánljuk: kozmetikusoknak, gyógy-masszőri, fürdősmasszőri vagy sportmasszőri végzettséggel rendelkezőknek, svédmasszőröknek, szépség-fogyasztó szalonban dolgozóknak.

Szépségszalonokban, fogyasztó- szalonokban.

Tanulási segédlet: az iskola által kiadott, fényképekkel illusztrált jegyzet, a masszázshoz szükséges speciális eszköz.

Felszerelés: lepedő, 2db törülköző, fürdőruha, papucs, kényelemes váltóruha.

Alakformáló masszázs

Hatékony, látványos eredményt hoz a módszer narancsbőr ellen, mérhető eredményt hoz a nehezen megszüntethető súlyfelesleg ellen.

• kozmetikusoknak, szépségszalonban dolgozóknak kiegészítő kezelési szolgáltatás lehet