Információs oldalak >>

Oktatáspolitikánk

Munkavállalásra feljogosító tudást adunk át tanfolyamainkon.

Miért pont a Manual-Land?

Tanfolyamjaink elvégzése után, a sikeres vizsgát követően névre szóló, az intézmény által sorszámozott,  munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, reprezentatív Tanúsítványt állítunk ki.

A Tanúsítvány munkavállalásra, önálló vállalkozás indítására alkalmas, szükség esetén angol-német nyelvű Tanúsítványt is kiállítunk.

• Manual-Land Kft, cégjegyzékszám: 01-09-971343

Iskolánkban csak masszázsoktatás zajlik, sok éves szakmai tapasztalattal és gyakorlattal rendelkező oktatók vezetik a tanfolyamokat, az órák dinamikusak, a légkör oldott, baráti. A foglalkozásokon a magas szintű szakmai képzésben részesülnek hallgatóink, jegyzeteink segítségével könnyebb az otthoni tanulás.

Legtöbb oktatónk felsőfokú végzettséggel rendelkezik.

Kiscsoportos képzések: 4-8 fővel, hogy minden mozdulatot tudjon követni és javítani az okató.

A TANFOLYAMOKAT NEM SZABDALJUK SZÉT ALAP-FELSŐ SZINTEKRE!

Minden hallgatóval tanulmányi szerződést kötünk, a tanfolyamokhoz kiadjuk az iskola által összeállított tananyagot, video anyagot.

Minden tanfolyamhoz biztosítjuk az oktatáshoz szükséges tárgyi feltételeket, masszázságy, masszázsolaj, speciális eszközök, projektor, atlasz, egyéb szemléltető eszközök.

Részletfizetési lehetőség minden tanfolyamra! Ingyenes gyakorlási, ismétlési lehetőség minden tanfolyamon!