KEDVES LÁTOGATÓ!

Folytatjuk képzéseinket!

Az iskolában mindent folyamatosan fertőtlenítünk, minden mosdóban fogsz találni kézfertőtlenítőt.

Kérjük csak akkor gyere személyesen tanulni ha teljesen egészséges vagy.

Miután megérkezel mindenekelőtt moss alaposan kezet és használd a kihelyezett fertőtlenítőket.

Maszk minden esetben legyen nálad.

Nagyon reméljük, hogy mielőbb találkozunk, akár személyesen, akár  online jelentkezve!

Vigyázz nagyon magadra és maradj egészséges!

Maleskovits Melinda
iskolavezető

Amennyiben nem talál Önnek megfelelő tanfolyamot, látogasson el budapesti központi oldalunkra, hiszen kedvezményes szálláslehetőség mellett jóval több tanfolyamot találhat ott.

Tanfolyamjaink elvégzése után, a sikeres vizsgát követően névre szóló, az intézmény által sorszámozott,  munkavállalásra, önálló vállalkozásra alkalmas, reprezentatív Tanúsítványt állítunk ki.

A Tanúsítvány munkavállalásra, önálló vállalkozás indítására alkalmas, szükség esetén angol-német nyelvű Tanúsítványt is kiállítunk.

Nálunk új szakmát tanulhat!

Tanúsítványunkkal fizikai közérzet javító masszőr (ÖVTI szám: 960404), frissítő-relaxáló masszőr (ÖVTI szám: 960401) tevékenységet folytathat.

Legközelebbi tanfolyamok

Bővebben >>